Transport


515 515 301 Joanna

Chcecie sprawnie, tanio, a do tego przede wszystkim bezpiecznie przetransportować ponadgabarytowy ładunek? Dzięki ofercie przygotowanej przez naszą firmę nie będzie to żadnym problemem. Realizujemy transport ponadgabarytowy międzynarodowy na ogromnym obszarze Europy. Dysponujemy nowoczesnym taborem, w tym odpowiednio przystosowanymi do transportu drogowego takich towarów przyczepami oraz naczepami niskopodwoziowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysokie bezpieczeństwo wszystkich przewozów gabarytowych, niezależnie od ich skali.

W ramach kompleksowych usług oferujemy między innymi:

  • transport samochodowy specjalistycznego, ciężkiego sprzętu, takiego jak maszyny budowlane czy ciągniki rolnicze.
  • przeprowadzki nawet największych zakładów przemysłowych, fabryk, magazynów i wiele więcej.
  • profesjonalne zabezpieczenie ładunków na czas transportu.

Nasi pracownicy oczywiście zajmują się także całą logistyką takiego przewozu. Dzięki ofercie naszej firmy transportowej można uzyskać wszelkie pozwolenia niezbędne przy przemieszczaniu gabarytowych towarów po drogach publicznych. Zajmujemy się oczywiście także dopasowaniem infrastruktury drogowej na trasie przejazdu, mamy doświadczonych pilotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz oczywiście na własną rękę zajmujemy się załadunkiem, jak i rozładunkiem wszystkich ciężkich ładunków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podejmiemy się najtrudniejszych nawet zleceń, zawsze fachowo i kompleksowo podchodząc do powierzonego nam zadania.